IV Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych - finał

Przed świętami Bożego Narodzenia mogliśmy podziwiać szopki bożonarodzeniowe wykonane przez uczniów naszej szkoły (do zobaczenia tutaj).

Wystawa nie trwała długo, ponieważ szopki pojechały do Goszowic, aby komisja konkursowa mogła ocenić najpiękniejsze z nich; a ocenić dlatego, że prace większości uczniów brały udział w IV Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych organizowanych przez Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Brzechwy w Goszowicach pod patronatem Wójta gminy Pakosławice i Wydziału Katechetycznego Diecezji Opolskiej.

Zuzia Pastuszka z klasy Ic zdobyła wyróżnienie w tym konkursie i 14 stycznia 2015r. reprezentowała naszą szkołę przy odbiorze nagród z rąk Wójta Gminy Pakosławice.

Jaka była oprawa uroczystości można zobaczyć w galerii poniżej, a Zuzi jej sukcesu gratulujemy!

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Sylwia Hoszowska
FOTO: mgr Sylwia Hoszowska