Międzyszkolne Halloween'owe Rozgrywki z Językiem Angielskim i Sportem

Dnia 5 listopada 2014r. klasa VIb wraz z wychowawcą p. Agnieszką Melnarowicz reprezentowała naszą szkołę w Międzyszkolnych Halloween’owych Rozgrywkach z Językiem Angielskim i Sportem. Organizatorem imprezy było Publiczne Gimnazjum nr 4 w Opolu.

Każda klasa szósta biorąca udział w imprezie miała za zadanie przygotować układ taneczny do piosenki Michaela Jacksona ”Thriller” oraz przebrać się w klimacie imprezy. Ponadto w trakcie zabawy drużyny z kilku opolskich szkół podstawowych rywalizowały ze sobą w różnych konkurencjach takich jak: angielskie kalambury, zadania matematyczne na cukierkach, wykonanie plakatu jak najstraszniejszej postaci, stworzenie jak najdłuższego łańcucha z papierowych, samodzielnie wyciętych dyni, konkurencje sportowe, prezentacja układu tanecznego itp.

W sumie było 11 konkurencji i miło nam poinformować, iż uczniowie klasy VIb z naszej szkoły okazali się być najlepsi i zdobyli I miejsce

Serdeczne podziękowania uczniom klasy VIb za wkład pracy i zaangażowanie oraz gratulacje składa wychowawca – p. Agnieszka Melnarowicz!

VIb – You are the Best!

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Agnieszka Melnarowicz