Sportowy Dzień Dziecka

.:OPRACOWANIE: p. Małgorzata Janas

Dnia 4 czerwca 2018 r. na stadionie „Odry Opole”, odbył się Sportowy Dzień Dziecka.

Jego organizatorem był Ks. dr hab. Jerzy Kostorz, prof. Uniwersytetu Opolskiego. Rywalizowało 16 szkół podstawowych. Każdą szkołę reprezentowała 14-osobowa drużyna (po dwóch uczniów z każdej klasy od I – VII - chłopiec i dziewczynka).

W ramach rywalizacji było przeciąganie liny, małe mecze w piłkę nożną oraz zwinnościowy tor przeszkód. Nagrodą za pierwsze miejsce, oprócz pucharu, medali, piłki nożnej, był bon dla szkoły na 1200 zł. Za drugie miejsce – 1000 zł., trzecie miejsce – 800 zł..

Uczniowie naszej szkoły spisali się rewelacyjnie, zajmując zasłużone pierwsze miejsce.

A do tego sukcesu przyczynili się: Aleksandra Wendykier, Wiktoria Sędlak, Wojtek Pasek, Jeremiasz Wołek, Julia Domnik, Leon Kowalik, Julia Kurek, Zuza Koblak, Ania Gąsiorowska, Ewa Juszczak, Kamila Klimek, Mateusz Stefanowski, Filip Kusz, Jakub Kasperek, Wiktor Andruszko, Dawid Syposz.

Opiekun grupy: p. Małgorzata Janas.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy.

GALERIA ZDJĘĆ:.