Pierwsze miejsce we współzawodnictwie sportowym opolskich szkół podstawowych

.:OPRACOWANIE: p. Roman Stelmaszyk, p. Remigiusz Polek

W auli ratusza Urzędu Miasta podsumowano sportowe współzawodnictwo uczniów opolskich szkół.

Gratulujemy wszystkim uczniom którzy startowali w Igrzyskach Dzieci w roku szkolnym 2017/2018 – to oni przyczynili się do kolejnego sukcesu szkoły.

Brawo, brawo, brawo !

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków zajęła pierwsze miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół miasta Opola.

Najwszechstronniejszym sportowcem w rozgrywkach Igrzysk Dzieci został uczeń naszej szkoły – Wiktor Andruszko.

Do tego sukcesu uczniów przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego: p. Bogusława Westenholz, p. Małgorzata Janas, p. Dariusz Kopczyński, p. Łukasz Dabbachi, p. Grzegorz Kozdraś, p. Mirosław Śnigórski i p. Roman Stelmaszyk.

Tabela współzawodnictwa dostępna po kliknięciu w tym miejscu.