"Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 w Pjongczang"

Szkolny konkurs plastyczny
„Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 w Pjongczang”
dla klas I – VII

Nawiązując do rozpoczynających się 9 lutego Zimowych Igrzysk Olimpijskich, zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie plastycznym. Prace powinny tematycznie nawiązywać do hasła konkursu, format pracy A3 (za wyjątkiem prac przestrzennych). Technika jest dowolna (malarska, rysunkowa, mieszana, collage itd.).

Prace oddajemy do dnia 15 lutego (uczniowie klas I – III oddają swoim wychowawcom, uczniowie klas IV – VII nauczycielowi plastyki).

Czekamy na ciekawe i twórcze prace. Na wszystkich laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Organizatorzy: p. dyr. Mirosław Śnigórski, p. Dominika Waluś, p. Jolanta Baudisz oraz firma Decathlon.