Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Dwa miesiące temu życzyliśmy Wam wesołych wakacji, przyszedł jednak 1 września także…

Zgromadzeni na boisku szkolnym uczniowie, nauczyciele i rodzice zostali przywitani przez Dyrektora Szkoły Mirosława Śnigórskiego, który życzył wszystkim udanego roku szkolnego 2015/2016 licząc na to, iż Szkoła Polskich Olimpijczyków odniesie podobne sukcesy jak w roku minionym.

Po przemówieniu uczniowie klas II – VI udali się do sal na spotkania ze swoimi wychowawcami.

Na boisku szkolnym pozostali nasi pierwszoklasiści, którzy podobnie jak w zeszłym roku, w tym miejscu złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Opolu. Dla wielu z nich była to również okazja, aby zapoznać się ze swoimi wychowawcami – uczniowie klasy Ia z Panią Jolantą Tańską-Mende (w zastępstwie Pani Marzeny Trojanowskiej), Ib z Panią Urszulą Długosz, Ic z Panią Ewą Bożeną Czajka, Id z Panią Dominiką Zygiel, a uczniowie klasy Ie z Panią Katarzyną Uroda.

Naszym „pierwszakom” życzymy powodzenia w szkolnej przygodzie i witamy w naszych szeregach!

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Adrian Lewandowski
FOTO: mgr Adrian Lewandowski