"Sprzątanie Świata - Polska 2015"

W dniach 18 – 20 września 2015 r. odbyła się akcja „Sprzątanie Świata - Polska 2015”.

Z tej okazji uczniowie z kółka przyrodniczego zaprojektowali i wykonali gazetki, które można zobaczyć na drugim piętrze szkoły. W klasach I – VI odbyły się lekcje wychowawcze, których celem było uświadomienie, iż sam udział w akcji nie wystarczy, aby zadbać o środowisko, w którym żyjemy. Należy bowiem wprowadzić zmiany w naszym codziennym życiu polegające na: świadomym robieniu zakupów, unikaniu odpadów i odpowiednim nimi gospodarowaniu.

Uczniowie klasy IVb, Va, VIa oraz świetlicy szkolnej wzięli udział w sprzątaniu terenów w pobliżu szkoły.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Beata Wojciechowska-Szulecka
FOTO: mgr Beata Wojciechowska-Szulecka