Informacja o rekrutacji uzupełniającej

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Opolu ogłasza,

że z dniem 2 stycznia 2017 r. rozpoczyna się rekrutacja uzupełniająca do realizacji zajęć w ramach projektu unijnego „Młodzi odkrywcy sekretów nauki AO – obszar III – Wzrost kompetencji uczniów i nauczycieli szkół podstawowych na obszarze Aglomeracji Opolskiej RPOP.09.01.02-16-008/15 współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi Priorytetowej IX – Wysoka jakość edukacji – Wsparcie kształcenia ogólnego – Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020 w zakresie realizacji zadania dotyczącego kształcenia kompetencji kluczowych w miejscach edukacji bezpośredniej.