na stronie
 im. Polskich Olimpijczyków
w Opolu

Aktywna Szkoła – ogólnopolski program

Największy w historii Ministerstwa Sportu i Turystyki Program skierowany do dzieci, młodzieży
oraz dorosłych!

Aktywna Szkoła to program stworzony z myślą o realizacji strategicznego celu w obszarze kultury fizycznej – Aktywne i zdrowe społeczeństwo.
Program ten to kompleksowe wsparcie aktywności fizycznej skierowane w szczególności do dzieci i młodzieży, ale także do osób dorosłych. Dzięki optymalnemu wykorzystaniu przyszkolnej i samorządowej infrastruktury sportowej oraz zapewnieniu profesjonalnego wsparcia trenerskiego umożliwiamy aktywizację społeczeństwa na poziomie lokalnym. Serdecznie zapraszamy do udziału w nieodpłatnych zajęciach rodziców i dzieci w budynku naszej szkoły przy ul. Katowickiej 35. Poniżej na plakacie znajduje się rozpiska godzinowa zajęć na miesiąc czerwiec 2024 r. Projekt będzie realizowany również w okresie wakacyjnym. Plan zajęć zamieścimy na stronie internetowej szkoły w późniejszym terminie. Zapraszamy do aktywnego udziału!

Program wspierania uczniów uzdolnionych
- sprawdź szczegóły!

Podstrony:  1  2  3

ul. Katowicka 35

tel./fax : 77 454 28 85
e-mail: info@psp2.opole.pl

Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS