Gry i zabawy z okazji Dnia Dziecka

Dzień Dziecka w Małej Dwójce to zawsze wyjątkowe wydarzenie, które obchodziliśmy 1 czerwca - w czwartek. Pogoda dopisała, było ciepło i słonecznie – efekty widać było już w piątek – buzie dzieciaków nabrały rumianych kolorów :)

Dzień ten rozpoczął się apelem powitalnym, na którym Pani Dyrektor Grażyna Danielko złożyła, w imieniu całego grona pedagogicznego naszej szkoły, życzenia wszystkim uczniom.

Na początku imprezy, uczniowie klas pierwszych zaśpiewali piosenkę i recytowali wiersze o tematyce sportowej.

Później każda z klas prezentowała swój okrzyk. np. "1b - nie da się!" - motywowali się uczniowie.

Następnie dzieci korzystały z różnych przygotowanych atrakcji sportowych na naszych boiskach.

Nie brakowało pouczających zabaw, w miasteczku ruchu drogowego, tańców przy muzyce, innych gier i konkursów.

Dużo frajdy sprawiło dzieciom, puszczanie ogromnych baniek mydlanych, o różnych kształtach. Po ukończeniu wszystkich konkurencji, każda z klas otrzymała certyfikat, przyjęcia do grona SUPER DZIECIAKÓW Małej Dwójeczki.

Dzień Dziecka w szkole to doskonała okazja do integracji, biesiadowania i cieszenia się razem z kolegami i koleżankami.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Dnia Dziecka, która dostępna jest tutaj.

Opracowanie: mgr Noemi Bardosz, mgr Beata Trenczek, mgr Lucyna Mazur