"Cicha noc" - jasełka klasy IIIb

„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy,
Dzień zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory.
Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich,
Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski.”

Okres świąt Bożego Narodzenia rozpoczął się w klasie IIIb od wielkiego wydarzenia, jakim było przedstawienie jasełkowe pt. „Cicha noc”.

W środę, 18 grudnia 2013r., o godzinie 17:00 w świetlicy szkolnej dzieci zaprezentowały inscenizację swoim rodzicom i bliskim, a w czwartek - wszystkim koleżankom i kolegom z klas młodszych.

Obok postaci, których nie mogło zabraknąć - a więc Maryi, Józefa, Aniołów, Trzech Króli i Pastuszków - w przedstawieniu wystąpił również Anioł Stróż, Król Herod, Diabeł oraz Narratorzy.

Był to Bożonarodzeniowy prezent dla rodziców i rodzin.

Dzieci oraz ich wychowawczyni klasy Bożena Kęs, wszystkim zebranym gościom złożyli życzenia zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Bożena Kęs
FOTO: p. Urszula Janki