Igrzyska Dzieci - Mini Piłka Nożna Chłopców

.:OPRACOWANIE: p. Bogusława Westenholz

Droga do Finału Wojewódzkiego naszej reprezentacji w Mini Piłkę Nożną Chłopców.

W Mistrzostwach Miasta Opola rozegranych w dniu 23 kwietnia 2018 r. w Opolu nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce.

Wyniki:

• PSP nr 14 – PSP nr 2 (0:4)
  • PSP nr 5 – PSP nr 2 (0:1)
  • PSP nr 20 – PSP nr 2 (0:5)

Tym samym awansując do Półfinału Wojewódzkiego, który przeprowadzono w dniu 26 kwietnia. W Półfinale Wojewódzkim reprezentacja naszej Szkoły zajęła pierwsze miejsce awansując do Finału.

Finał rozegrany został w dniu 11 maja i uzyskano wyniki:

• PSSP Krapkowice – PSP nr 2 Opole (0:3)
  • PSP nr 5 Opole – PSP nr 2 Opole (1:0)
  • PSP nr 5 Kluczbork – PSP nr 2 Opole (1:3)

Po zliczeniu wyników wszystkich rozegranych spotkań reprezentacja naszej szkoły zajęła pierwsze miejsce i kolejno drugie miejsce zajęła Publiczna Sportowa Szkoła Podstawowa w Krapkowicach oraz trzecie miejsce Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Opolu.

Szkołę naszą reprezentowali: Kacper Aksamit (z klasy VIa), Wiktor Andruszko (z klasy VIa), Franciszek Bobrowski (z klasy IVa), Jan Bobrowski (z klasy VIa, Mistrzostwa Miasta Opola i Półfinał Wojewódzki), Filip Kusz (z klasy Va), Kajetan Picher (z klasy Va), Kamil Poluszyński (z klasy VIa), Tymoteusz Racławicki (z klasy IVa), Stanisław Saj (z klasy VIa), Mateusz Stefanowski (z klasy IVa), Mikołaj Żyrek (z klasy Va).

Gratulujemy!

Trenerem i opiekunem była mgr Bogusława Westenholz.

GALERIA ZDJĘĆ:.