Czwórbój Lekkoatletyczny Dziewcząt w ramach Mistrzostw Miasta Opola

.:OPRACOWANIE: p. Małgorzata Janas

Dnia 8 maja 2018 r. odbył się Czwórbój Lekkoatletyczny Dziewcząt podczas Mistrzostw Miasta Opola.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice w składzie: Ewa Juszczak (z klasy VIb), Kateryna Korniiaka (z klasy VIb), Karolina Kozioł (z klasy VIb), Kamila Klimek (z klasy VIa), Ania Zienkiewicz (z klasy Vb), Zuzanna Koblak (z klasy Va), Martyna Kalinska (rezerwowa z klasy Va).

W zawodach brały udział dziewczęta z dziesięciu szkół podstawowych miasta Opola. Każda z zawodniczek wzięła udział w czterech konkurencjach:

• bieg na 60 m.;
  • skok wzwyż;
  • rzut piłeczką palantową;
  • bieg na 600 m.

Nasze dziewczynki spisały się wspaniale, zwłaszcza w biegu na 60 m. i skoku wzwyż bijąc rekordy życiowe.

Po trzech konkurencjach zajmowały z dużą przewagą pierwsze miejsce.

Niestety przed ostatnią konkurencją tj . biegu na 600 m. nie zastosowały się do poleceń trenera. Słoneczko, na którym się wygrzewały w oczekiwaniu na swoją serię biegu „zaszkodziło” im. Odbiło się to na wynikach.

Ostatecznie zostały srebrnymi medalistkami miasta Opola tuż za Publiczną Szkołą Podstawową nr 24, a przed Publiczną Szkołą Podstawową nr 9.

Serdecznie gratulujemy.

Trener grupy: mgr Małgorzata Janas.

GALERIA ZDJĘĆ:.