"Ozdoba choinkowa z naturalnych materiałów" - VII Międzyszkolny Konkurs

10 grudnia 2014r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 11 w Opolu odbył się VII Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Techniczny dla klas trzecich.

Z naszej szkoły wzięły udział: Amelia Brój klasa IIIb od pani Urszuli Długosz i Amelia Wiśniewska klas IIIc od pani Bożeny Czajki.

Uczniowie z przyniesionych przez siebie materiałów naturalnych wykonywali ozdoby choinkowe. Mieli na to 60 minut.

Prace były bardzo atrakcyjne. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki, a wyłonieni laureaci (3 najlepsze prace) otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy. Nasze uczennice wykonały ciekawe prace, ale konkurencja była duża. Laureatami były uczennice z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11, Publicznej Szkoły Podstawowej nr 16, Publicznej Szkoły Podstawowej nr 21. Gratulujemy!

OPIEKUN I OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Marzena Trojanowska
FOTO: mgr Marzena Trojanowska,