Zdrowe zęby w klasie IVb - lekcja pokazowa

Dnia 4 grudnia 2014r. uczniowie klasy IVb na swojej lekcji wychowawczej realizowali program profilaktyczny „Zdrowe zęby”.

Piękną lekcję pokazową przygotowali i przeprowadzili dla swoich koleżanek i kolegów z klasy: Bartosz Samulski i Filip Górski.

Klasa słuchała uważnie „wystąpienia” swoich Kolegów, a następnie brała bardzo czynny udział w lekcji. Z pewnością wiedza, jaką uzyskali podczas tej lekcji zostanie wykorzystana w praktyce i uczniowie klasy IVb będą mogli długo cieszyć pięknym uśmiechem. Prowadzący mając na uwadze nie tylko zdrowe zęby, ale cały zdrowy styl życia, nie zapomnieli o krótkiej gimnastyce śródlekcyjnej.

Za wszystko bardzo im dziękujemy!

Zapraszamy do galerii zdjęć.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Małgorzata Janas
FOTO: mgr Małgorzata Janas