Święto Niepodległości - uroczystość

W dniu 9 listopada 2012r. w związku ze Świętem Niepodległości w Publicznej Szkole Podstawowej odbyła się uroczystość upamiętniająca te wydarzenia. Wzięli w niej udział uczniowie klas IV –VI .

Podczas uroczystości przedstawiona została prezentacja multimedialna, w celu przybliżenia uczniom wydarzeń historycznych towarzyszących odzyskaniu przez Polskę niepodległości.

W drugiej części spotkania uczniowie klasy Vb recytowali poezję patriotyczną, a chór szkolny śpiewał pieśni z tego okresu. Spotkaniu towarzyszyła podniosła atmosfera.

ORGANIZATORZY: mgr Grażyna Linkiewicz (przygotowanie uczniów klasy Vb do recytacji), mgr Małgorzata Marcinkiewicz (prezentacja multimedialna), mgr Elżbieta Bilińska (przygotowanie szkolnego chóru), mgr Dominika Waluś (dekoracja)

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Małgorzata Marcinkiewicz