Z wizytą u Mistrza Olimpijskiego

W czwartek 15 listopada 2012r. klasa IIa pod opieką wicedyrektora szkoły p. R. Stelmaszyka i wychowawczyni p. B. Kachny na zaproszenie p. Bartłomieja Bonka – brązowego medalisty olimpiady w Londynie zwiedzała salę ćwiczeń oraz uczestniczyła w treningu podnoszenia ciężarów. Wszyscy mieliśmy okazję spróbować podnieść gryf i sztangę, oczywiście przy dużej pomocy p. Bonka, skorzystaliśmy również z okazji wypróbowania różnych urządzeń do ćwiczeń znajdujących się na sali. W drugiej części spotkania poszliśmy do sali konferencyjnej, gdzie czekał na nas słodki poczęstunek, na który zaprosił nas p. B. Bonk i gdzie także wszystkie dzieci otrzymały zdjęcie z jego własnoręcznym autografem, mogliśmy również zobaczyć z bliska medal olimpijski. W podziękowaniu za zaproszenie wręczyliśmy p. Bartłomiejowi jego portret, namalowany przez dziadka Wiktorii Haczkiewicz z naszymi podpisami. Od p. Bonka otrzymaliśmy książkę z dedykacją i ze zdjęciami i informacjami  z Olimpiady w Londynie.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Beata Kachny