Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 

Klub Miłośników Gier Planszowych
Foto
Foto
Foto
Foto

Lubisz gry planszowe? Zapraszamy do biblioteki szkolnej i przyłączenia się do już działających klubów (mamy ich już 4!) lub stworzenia własnego zespołu. Wśród gier, które są do Waszej dyspozycji znajdziecie m.in. „Drakona”, „Rancho”, „Carcassonne”, „Slavikę” czy „Sabotażystę”.

W tej chwili największą popularnością cieszy się gra „Drakon”, bardzo zasłużenie zresztą, bo ta planszówka otrzymała w 2004 roku tytuł „Gry Roku”. Jakie są jej zasady?

Smoczyca Drakon uwięziła grupę bohaterów, która próbowała wkraść się do jej jamy w poszukiwaniu kosztowności. Jednak, zamiast ich od razu zjeść, smoczyca zdecydowała się trochę pobawić ze śmiałkami. Pierwszy z więźniów, który zgromadzi 5 sztuk złota zostanie uwolniony... Jako jeden ze złapanych bohaterów musisz ścigać się przez pokrętny, magiczny labirynt, zbierając złoto, jednocześnie zastawiając na przeciwników pułapki i w miarę możliwości krzyżując im plany.  Ostatecznie nie musisz wyprzedzić smoka, wystarczy że wyprzedzisz rywali...

Jak działają kluby? Co trzeba zrobić, aby rozegrać partię gry w bibliotece szkolnej? Informacje znajdziecie w zakładce: UCZEŃ

Kluby, które działają w bibliotece szkolnej:

- „Jedyneczki” – poniedziałek, godz. 8:00 – 8:45

- „Dragon” – wtorek, godz. 8:00 – 8:45

- ”Pionki” – czwartek, godz. 8:00 – 8:45

- „Krawacik” – poniedziałek, godz. 8:55 - 9:40

 

OPIEKUN: mgr Aneta RozenbajgerWażne
Projekt unijny: "Fascynujący świat nauki i techologii"

Ubezpieczenie NNW w roku szkolnym 2013/2014 

 
 
 
 
 
 
 Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności. 
 

n4CMS by new4mat.com