Laurka dla Kubusia - Konkurs Szkolny

Która laurka dla Kubusia Puchatka była najpiękniejsza? Ciężki orzech do zgryzienia mieli w tym roku pierwszoklasiści, którzy wybierali tę naj, naj, spośród prac wykonanych przez swoich starszych kolegów z klas II i III. Prace były niezwykłe, wykonane oryginalnymi technikami, więc trudno było wskazać tę jedną jedyną. Kto by na przykład pomyślał, że głowę Kubusia Puchatka można zrobić z… cukru? A na taki ciekawy pomysł wpadł Jaś Chomontowicz z IIa.

Przy okazji należy podziękować dzieciom z klasy IIa za tak liczny udział w konkursie. Dostaliśmy prace prawie od wszystkich uczniów z tej klasy i w związku z tym przyznaliśmy im nagrodę specjalną. Jaką? Słodka tajemnica!

A teraz czas na wyniki:

I miejsce: Wiktoria Haczkiewicz (IIa)

II miejsce: Anna Walkowicz (IIIc)

III miejsce: Kacper Prokop (IIc)

Gratulujemy!

ORGANIZATOR I OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Aneta Rozenbajger