Uroczystość w bibliotece szkolnej

W bibliotece szkolnej po raz kolejny świętowaliśmy urodziny Kubusia Puchatka. Wszystko odbyło się tak, jak na prawdziwych urodzinach: był tort, były kolorowe balony, czapeczki urodzinowe, gry i zabawy, a nawet tańce! Najwięcej emocji wzbudziło poszukiwanie ogona dla Kłapouchego oraz rozpoznawanie przyjaciół Kubusia po rekwizytach. Taka kapusta na przykład… kto mógł ją zostawić w bibliotece szkolnej? Oczywiście, że Królik!

Jedną z atrakcji tej uroczystości był wybór najpiękniejszej laurki dla Kubusia. Stworzyli je uczniowie klas II i III.  O tym, kto wygrał zadecydowały w głosowaniu nasze pierwszaki.

Za rok kolejna uroczystość! Zapraszamy serdecznie!

OPIEKUNOWIE: mgr Aneta Rozenbajger, mgr Nina Biela

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Aneta Rozenbajger