"Śniadanie daje moc" 2012

8 listopada obchodziliśmy  Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania. W tym roku kolejny raz  przyłączyliśmy się do jego obchodów poprzez udział w programie: ,,Śniadanie daje moc”. Przeprowadzona przez nas akcja miała na celu przypominanie uczniom oraz ich rodzicom, jak ważne jest zdrowe i pożywne śniadanie.

Zadaniem dzieci w tym dniu było przygotowanie zdrowych i wesołych kanapek.  Uczniowie klas I – III zebrali się z nauczycielami i wychowawcami na sali gimnastycznej na wspólne jedzenie pysznego śniadania. Dla wszystkich była to świetna zabawa gdyż kanapki, które udało się im zrobić były nie tylko zdrowe, ale również bardzo smaczne.

KOORDYNATOR AKCJI W SZKOLE I OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Dominika Waluś