Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 

Śniadaniowa klasa IIc

W listopadzie klasa IIc  wraz z wychowawczynią p. Dominiką Waluś przyłączyła się do ogólnopolskiego programu edukacyjnego: ,,Śniadaniowa klasa”. Celem programu jest przypominanie uczniom i ich rodzicom o racjonalnym odżywianiu, gdyż odpowiednie przyzwyczajenia żywieniowe wpojone w dzieciństwie procentują w wieku dorosłym.

Uczniowie IIc wzięli też udział w konkursie ogłoszonym przez organizatorów programu. Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu przez dzieci i nauczyciela zdrowego i pożywnego drugiego śniadania, a także odpowiednie udokumentowanie swojej pracy.

Zadnie to poprzedzone było lekcjami o tematyce prozdrowotnej, w trakcie których uczniowie poznali zasady zdrowego odżywiania oraz nauczyli się odpowiednio dobierać i komponować składniki potrzebne do przygotowania kanapek.

Wspólna nauka i praca okazała się świetną zabawą, miejmy nadzieję, że wyniesione z niej wiadomości przełożą się na codzienne nawyki żywieniowe uczniów i ich rodzin.

 

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Dominika Waluś


FotoFotoFoto
FotoFotoFoto
FotoFotoFoto
FotoFotoFoto


Ważne
Projekt unijny: "Fascynujący świat nauki i techologii"

Ubezpieczenie NNW w roku szkolnym 2013/2014 

 
 
 
 
 
 
 Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności. 
 

n4CMS by new4mat.com