Halloween na lekcjach języka angielskiego

Dnia 31 października obchodzone jest święto Halloween. Z tej okazji lekcje języka angielskiego uczniów klas IIc, IVa, IVb, VIa, VIb, VIc  w tym dniu zostały poświęcone właśnie temu świętu. Uczniowie wraz z nauczycielką j.angielskiego p. Agnieszką Melnarowicz założyli odpowiadające temu świętu stroje i przy dźwiękach szalonej muzyki bawili się w tradycyjne Halloween’owe zabawy. Dodatkowo uczniowie przygotowali własne materiały (np. krzyżówki, wykreślanki i inne ćwiczenia) służące rozwijaniu słownictwa z zakresu tematycznego Halloween. Jestem naprawdę dumna z moich uczniów, ich pomysłów i kreatywności. Mam nadzieję, iż będą szczególnie mile wspominać lekcję języka angielskiego z dnia 31.10.2012r.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Agnieszka Melnarowicz