"Halloween 2012" - Konkurs Szkolny

Jak co roku w celu przybliżenia naszym uczniom kultury anglojęzycznej z okazji zbliżającego się święta Halloween zorganizowany został konkurs na najbardziej oryginalną dynię. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych: dla uczniów klas I-III oraz dla uczniów klas IV-VI. Konkurs ciszył się bardzo dużym zainteresowaniem, albowiem jury oceniające dynie musiało dokładnie przyjrzeć się każdej z nich, a było ich około 100!

Ponadto jury zaobserwowało, iż z roku na rok uczniowie prześcigają się w pomysłach na wykonanie dyni i są one coraz bardziej oryginalne i zaskakujące. W tym roku było naprawdę trudno zdecydować się, które z dyń powinny zostać nagrodzone. Jednakże po burzliwych dyskusjach udało się… Niemniej jednak chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom konkursu za tak duże zaangażowanie i pracę włożoną w wykonanie tych wspaniałych dyń.

Oto zwycięzcy:

KATEGORIA KLAS I –III

I MIEJSCE – ALEKSANDRA CIASNOCHA (IIIc)

II MIEJSCE – TOMASZ PASTERNIAK (Ia)

III MIEJSCE – NATALIA PIWKO (Ia)

WYRÓŻNIENIA:

WIKTORIA HACZKIEWICZ (IIa)

AMELIA BRÓJ (Ib)

JULIA BUDYŁOWSKA (IIb)

BARTOSZ FRĄCKOWIAK (IIIa)

MARCELINA LEMA (Ic)

KATEGORIA KLAS IV-VI