Harmonogram akcji
  • 8 - 11 października 2012 - lekcje tematyczne o zaletach spożywania owoców i warzyw na wszystkich przedmiotach, we wszystkich klasach.
  • 9 października 2012 - spotkanie dyrekcji szkoły z rodzicami podczas zebrań i zachęcanie do wspólnej akcji jedzenia owoców i warzyw przygotowanych przez rodziców, spożywanych we wtorki i czwartki w szkole i w domu.
  • 12 października 2012 - godz. 10.35 - korytarz na 3 piętrze- rozpoczęcie wspólnego jedzenia owoców i warzyw.

WAŻNE!!!

Od 12 października w sklepiku szkolnym podczas przerwy 10.35 - 10.50 będzie można zakupić tylko produkty ze "Zdrowego Koszyka".

Akcja została uzgodniona z Radą Rodziców i ajentem szkolnym.

Zachęcamy wychowawców klas IV - VI do wzięcia udziału w akcji. Wspólne jedzenie owoców i warzyw dla klas starszych rozpoczynamy w piątek na 1 piętrze o godz. 10.35