Klasa 2b z wizytą u prezydenta

We wtorek 9 października 2012 r. klasa II „b” razem z wychowawczynią panią Bożeną Kęs została przyjęta w Ratuszu przez Prezydenta Miasta Opola – pana Ryszarda Zembaczyńskiego. Pan Prezydent wytłumaczył dzieciom na czym polega jego praca, przedstawił swój plan dnia, który obfitował w wiele spotkań, w trakcie których podejmowano wiele ważnych decyzji związanych z rozwojem naszego miasta.

Dzieci mogły usiąść za biurkiem pana Prezydenta, a przewodnicząca klasy Weronika Klimmer została uhonorowana insygniami władzy prezydenckiej. Dzieci wręczyły panu Prezydentowi swoje prace plastyczne oraz zostały poczęstowane lizakami. Wszystkie stwierdziły, że urząd prezydenta jest bardzo ważny i odpowiedzialny.

Opracowała p. Bożena Kęs