Klasa 2a i 2c na przedstawieniu ekologicznym

W dniu 20 września uczniowie klasy II c i II a korzystając z zaproszenia dyrekcji PSP nr 29 w Opolu, wzięli udział w przedstawieniu o tematyce ekologicznej. Dzieci pogłębiły swoją wiedzę z zakresu ekologii, dowiedziały się również w jaki sposób utylizować zużyte baterie.

W trakcie przedstawienia na scenę zostały zaproszone dzieci, które odegrały rolę w przedstawieniu. Były to Julia Nowak-Zwolińska i Ola Myśliwiec z klasy II a. W trakcie przedstawienia zrobiliśmy sobie kilka zdjęć.

Przedstawienie bardzo podobało się uczniom szczególnie ze względu na to, iż mogli brać w nim czynny udział. Mamy nadzieje, że informacje pozyskane podczas tego spotkania będą miały swe odzwierciedlenie w codziennym postępowaniu dzieci.

Opracowały – p. Beata Kachny i p. Dominika Waluś.