Stawiamy na ekologię

22 września 2012r. odbyło się podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Ekologicznego   pt.,, Stawiam na ekologię” organizowanego przez Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta Opola przy współpracy Straży Miejskiej w Opolu. Celem konkursu było przybliżenie uczniom zdrowego i ekologicznego stylu życia.

Zadaniem było wykonanie makiety transportu ekologicznego z materiałów łatwych do powtórnego przerobu i ulegających szybkiemu rozkładowi w środowisku.

Uczniowie naszej szkoły spisali się znakomicie zdobywając całe podium.Otrzymali dyplomy i atrakcyjne nagrody. Oto oni:

• DOMINIKA PAUTER Z 5C- I MIEJSCE
  • ŁUKASZ BRÓJ Z 6A- II MIEJSCE