Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 

Opolskie Orły

2013

  • Aleksandra Calicka
Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

 

  • Magdalena Szelewska

Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Zwierzęta w książkach – mój ulubieniec”

 

  • Michał Tratkiewicz

Laureat Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej „Żak”

 

2012

  • Paulina Gucwa

I miejsce w kategorii solistek klasy wstępnej w Pucharze Polski Młodzików  w Łyżwiarstwie Figurowym 2012

I miejsce w klasie wstępnej dziewcząt 2005 w zawodach o Puchar Spin 2012

I miejsce na Ogólnopolskich Zawodach w Łyżwiarstwie Figurowym „Opolska Łyżwa  2012"

 

  • Michał Tratkiewicz

Laureat Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej ŻAK 2012 „Drogi powołania. Życie konsekrowane" 

 

  • Aleksandra Leska

Laureatka  Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

 

2010

  • Karolina  Sadlak

          III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym
     
  „POWER OF PEACE” ( „PLAKAT POKOJU”)

  • Barbara Pisula

        Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego  

        Laureatka  Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego 

  • Mateusz Bartela

        Laureat  Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

 

2009

  • Karolina  Sadlak

        II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Magiczna Łuska Pana Karpia"

         w konkurencji literackiej

  • Michał Szymański

       Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

       Laureat Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego

 

2008

  • Mateusz Nowicki

        Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

 

2006

  • Dorota Potera

          Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

 

2005

  • Michał Chmiel

       Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

  •  Barbara Pisula

       Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego dla klas I - III

 

2002

  • Błażej Tustanowski

        Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

  • Adam Śmiechowski

        Laureat  Międzynarodowego  Konkursu   KANGUR

 

2001

  • Błażej Tustanowski

        Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

        Najmłodszy Opolski Orzeł.

 

2000

  •  Magdalena Kwiatkowska

        Laureatka  Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

 

1999

  •  Elżbieta Moedler

       Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

  • Aleksandra Okulus

       Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

  •  Agata Jastrzębowska

       Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Muzycznego

  •  Małgorzata Jarema

      Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Muzycznego

 

1998

  • Aleksandra Okulus

        Laureatka konkursu na pracę z literatury - mandat posła do Parlamentu Dzieci i Młodzieży

 

1997

  • Aleksandra Biernacka

       Laureatka konkursu na pracę z literatury mandat posła do Parlamentu Dzieci i Młodzieży



Ważne
Projekt unijny: "Fascynujący świat nauki i techologii"

Ubezpieczenie NNW w roku szkolnym 2013/2014



 

 
 
 
 
 
 
 Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności. 
 

n4CMS by new4mat.com