KLasa IIa

W piątek 24 maja 2013r. klasa IIa była w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu na Festiwalu Filmów „Zero nudy”.

Po wejściu do sali kinowej każdy otrzymał medalion odblaskowy i brał udział w pogadance promującej zasady bezpiecznego poruszania się po drogach pt. „Bezpieczna droga do kina”.

Następnie obejrzeliśmy film pt. „Dzieci z Bullerbyn” i głosowaliśmy oceniając go.

Po projekcji zwiedziliśmy wystawę prac znakomitego rysownika Henryka J. Chmielewskiego (Papcia Chmiela) i zobaczyliśmy taśmę filmową z komiksem Tytus Romek i Atomek rozłożoną na trawie w parku MDK z okazji 90 urodzin Papcia Chmiela oraz 55 urodzin Tytusa, Romka i Atomka.

Pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły na dalsze zajęcia.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Beata Kachny