Klasa Ib

24 maja 2013r. klasa Ib była w Młodzieżowym Domu Kultury na Festiwalu Filmów dla Dzieci „Zero Nudy”, w ramach którego obejrzały film pt. „Dzieci z Bullerbyn”.

Przed projekcją filmu odbyła się akcja „Bezpieczna droga do kina” promująca zasady prawidłowego poruszania się po drogach, połączona z rozdawaniem odblaskowego medalionu z okazji Jubileuszu 90-lecia Papcia Chmiela. Po obejrzeniu filmu dzieci przyznawały punkty od 1 do 6 „Dzieciom z Bullerbyn”.

Następnie obejrzały wystawę „Z życia Papcia Chmiela” oraz wielki komiks ułożony przed budynkiem MDK-u „Tytus, Romek i Atomek” (księga VIII).

Na koniec uczniowie napisali życzenia dla Papcia Chmiela z okazji 90 urodzin.

Było fajowo!

FotoFoto