Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 

"Lektury szkolne w komiksie"
Foto
Foto
Foto
Foto

W środę 26 czerwca 2013r. o godz. 13.00 w Miejskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Opolu odbyło się wręczenie nagród w konkursie „Lektury szkolne w komiksie”.

Punktualnie o godz. 13.00 powitała wszystkich przybyłych na uroczystość pani dyrektor ośrodka - Małgorzata Szeląg. Podziękowała uczestnikom i ich opiekunom za piękne prace, za chęć uczestnictwa w konkursie i poinformowała, że oprócz nagród, które w dniu dzisiejszym otrzymają uczniowie, największą nagrodą będzie opublikowanie prac w kwartalniku „Modelowe nauczanie”. Pani dyrektor poprosiła o mailowe dostarczenie paru zdań przez każdego zwycięzcę o tym, jak powstawała jego praca, co było inspiracją do jej stworzenia, czym kierowali się przy wyborze tematu. Następnie głos zabrały organizatorki konkursu, panie Jolanta Fąfrowicz i Aleksandra Tokarek, które omówiły kryteria oceniania prac oraz poinformowały, że na konkurs wpłynęło łącznie ponad 20 prac w trzech kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne. W każdej kategorii przyznano nagrody rzeczowe i dyplomy za trzy pierwsze miejsca. Nagrodami były piękne gry planszowe „Wszystkie drogi prowadzą do Opola”. Każdy nauczyciel-opiekun zwycięzcy otrzymał podziękowanie.

Przyjęto nas słodkim poczęstunkiem, a nasze prace zostały wyeksponowane na tablicach w ośrodku. Cała uroczystość przebiegała w niezwykle miłej atmosferze.

Grzegorz Skrzycki

 

„Pinokio” jest niezmiernie bliską mi książką, którą czytałem już wiele razy, a wcześniej czytali mi ją rodzice. Uwielbiałem słuchać o przygodach pajaca, któremu rósł nos wtedy, gdy kłamał. Często zamykałem oczy i wyobrażałem sobie, jak to się dzieje, jak długi może być nos, jak wtedy wygląda Pinokio. Gdy został ogłoszony konkurs na komiks, postanowiłem podjąć próbę przelania na papier mojego wyobrażenia o powstaniu Pinokia. Nie miałem pewności, czy poradzę sobie z zadaniem, ale udało się i niezmiernie się cieszę.

Grześ SkrzyckiWażne
Projekt unijny: "Fascynujący świat nauki i techologii"

Ubezpieczenie NNW w roku szkolnym 2013/2014 

 
 
 
 
 
 
 Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności. 
 

n4CMS by new4mat.com