Relacja

27 czerwca 2013r. w auli III Liceum Ogólnokształcącego w Opolu żegnaliśmy tegoroczne klasy szóste: VIa mgr Katarzyny Król, VIb mgr Anity Raźniewskiej, VIc mgr Urszuli Łukawskiej.

Nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru szkoły – Michał Szalej (VIb), Sara Jalowska (VIb), Alicja Dolińska (VIa) oddały go w ręce Mateusza Kozłowskiego (Vb), Aleksandry Kamińskiej (Va) i Agaty Książek (Vc).

Po pożegnalnych słowach Dyrektora Szkoły Mirosława Śnigórskiego nastąpiło wręczenie Statuetek Olimpijczyka dla „najlepszych z najlepszych”, a ich listę znajdziesz wskazując odnośnik w tym miejscu. Pan Dyrektor podziękował również Panom Kowalczykowi za pracę w Radzie Rodziców oraz Kałuża, który otrzymał statuetkę Rodzica Roku.

Następnie wpisem do Złotej Księgi uhonorowano wybranych szóstoklasistów, o których przeczytacie tutaj.

Głównym elementem uroczystości było oczywiście wręczenie świadectw ukończenia szkoły podstawowej. Najpierw wyczytani zostali uczniowie, na świadectwach których widniał pasek czerwony (towarzyszyli im również ich rodzice), po czym zaproszono wszystkich uczniów danych klas wraz z wychowawcami.

Emocji nie brakowało, szczególnie podczas prezentacji multimedialnych, kiedy można było się dowiedzieć wielu ciekawostek o naszych absolwentach – dla zainteresowanych są one do pobrania ze strony poniżej.

Zespół „Psotki” zaprezentował się w utworach: „Wesoły pociąg”, „Dorosłe rady” i „Wakacyjne skarby”, natomiast „Crazy Stars” w: „Amigos” oraz „Bad Boys”.

Uroczystość prowadzona była przez mgr Sylwię Hoszowską.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Załączniki: