Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 

Kawiarenka Literacka

W środę, 15 maja na zakończenie Tygodnia Bibliotek, po raz pierwszy, ale z pewnością nie ostatni, zorganizowaliśmy kawiarenkę literacką, której popularność przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Wystarczyły 3 przerwy, aby udało się dziewczynom sprzedać wszystkie ciasta i zyskać 181,45 zł! Za naszym sukcesem stoją rodzice Emilki Reguły, Dominiki Aleksandroff, Oli Orlikowskiej, Hani Mroczkowskiej oraz Ani Walkowicz, którzy przygotowali dla Was ciasta i którym bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie. Zarobione ze sprzedaży tych pyszności pieniądze przeznaczyliśmy na zakup nowości do biblioteki! Kupiliśmy 10 książek, wśród nich m.in. kolejną część przygód Mai i Lassego, czyli „Tajemnicę szpitala”, V część „Baśnioboru”, III część „Kronik roku Kane”.

Każda książka zakupiona w ten sposób otrzymała specjalną pieczątkę: babeczkę z kremem! Szukajcie więc książek z babeczką!

 

OPIEKUN I OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Aneta Rozenbajger


FotoFotoFoto
FotoFotoFoto


Ważne
Projekt unijny: "Fascynujący świat nauki i techologii"

Ubezpieczenie NNW w roku szkolnym 2013/2014 

 
 
 
 
 
 
 Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności. 
 

n4CMS by new4mat.com