OPOLSKIE ORŁY 2013

18 czerwca 2013r. odbyła się w Filharmonii Opolskiej uroczystość uhonorowania najzdolniejszych uczniów szkół Opola tytułem Opolskiego Orła.

W gronie laureatów tego zaszczytnego tytułu znalazło się troje uczniów Naszej Szkoły; Aleksandra Calicka z klasy VIa, laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego, Magdalena Szelewska z klasy IVc, laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Zwierzęta w książkach – mój ulubieniec” oraz Michał Tratkiewicz z klasy Vc laureat Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej „Żak”.

Podniosłej atmosferze towarzyszyli rodzice, nauczyciele i dyrektorzy szkół. Laureaci oznakę i dyplom otrzymali z rąk z-cy Prezydenta Miasta Opola Pana Krzysztofa Kawałko oraz Pani Naczelnik Wydziału Oświaty Ireny Koszyk.

Zakończeniem uroczystości były słowa ślubowania i wspólne zdjęcie wszystkich Opolskich Orłów 2013.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Grażyna Linkiewicz