XII Poznańskie Spotkania Targowe - Książka dla Dzieci i Młodzieży

W styczniu 2013r. na ogólnopolski konkurs „Zwierzęta w książkach – mój ulubiony bohater”, który co roku towarzyszy Poznańskim Spotkaniom Targowym – Książka dla Dzieci i Młodzieży, wpłynęło 658 prac literackich uczniów z terenu całej Polski. Wśród nich była praca Magdaleny Szelewskiej z klasy IVc. Autorka wspominała w niej czasy, kiedy uwielbiała słuchać czytanych jej przez rodziców „Bajek Misi i Margolci”, a także opowiadała o swoim pierwszym spotkaniu z Tofikiem, maleńkim kundelkiem, którego jest właścicielką od roku.

Za swoje przemyślenia zamieszczone w ciekawej literacko pracy jury konkursu przyznało Madzi nagrodę.

Życzymy Madzi wielu sukcesów oraz radości w obcowaniu z książkami oraz zwierzętami.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Katarzyna Calicka