Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 

"Liść Dębu" - XIV Wojewódzki Festiwal Artystyczny
Foto
Foto
Foto
Foto

Dnia 10 maja 2013r. w Zespole Szkół w Dąbrowie Niemodlińskiej odbył się XIV Wojewódzki Festiwal Artystyczny „Liść Dębu”. Od samego rana swoje zmagania z piosenką rozpoczęli soliści w różnych kategoriach wiekowych.

Naszą szkołę reprezentowały dwie solistkiAmelia Konfisz z klasy IIIc, która w swojej kategorii wyśpiewała II miejsce i zdobyła Srebrny Liść Dębu oraz Aleksandra Calicka z klasy VIa, która otrzymała dyplom uczestnictwa w konkursie.

Następnego dnia, 11 maja 2013r. rozpoczęła się rywalizacja w kategorii duetów i zespołów.

Duet - Aleksandra Calicka i Julia Miążek zaprezentowały się w piosence „Małe tęsknoty”. Za przepiękną aranżację i wspaniałe wykonanie jury przyznało dziewczętom zasłużone I miejsce i Złoty Liść Dębu.

Zespół „Psotki” w składzie: Amelia Konfisz, Oliwia Stefaniak, Agata Brzozowska, Julia Wilczyńska, Szymon Trybuch, Zosia Lisik, Magdalena Rakint, Julia Gąsiorowska, Gracjan Arias-Isaza, Magdalena Szelewska i Kamila Kałuża zdobył także I miejsce i Złoty Liść Dębu.

Zespół „Kalejdoskop” w składzie: Aleksandra Calicka, Julia Miążek, Alicja Dolińska, Sandra Kałuża, Krystyna Skrzynkowska, Magdalena Szelewska, Maja Miążek i Marta Kolanko w kategorii zespoły klas IV-VI zdobył tym razem miejsce II i Srebrny Liść Dębu.

Wszystkim naszym uczestnikom bardzo dziękuję za ich pracę, wspaniałe wykonanie piosenek i serdecznie gratuluję sukcesów. Jestem z Was dumna – Elżbieta Bilińska.

 

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Elżbieta BilińskaWażne
Projekt unijny: "Fascynujący świat nauki i techologii"

Ubezpieczenie NNW w roku szkolnym 2013/2014 

 
 
 
 
 
 
 Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności. 
 

n4CMS by new4mat.com