I Turniej Czytelniczy dla klas czwartych

Po raz pierwszy zorganizowany został w naszej szkole turniej czytelniczy, w którym udział wzięli uczniowie klas IV. Uczestnicy musieli wykazać się doskonałą znajomością „Akademii pana Kleksa” Jana Brzechwy. Walka była zacięta do samego końca! Najwięcej wrażeń zapewnił konkurs „1 z 10”, w którym uczniowie typowali siebie lub swoich przeciwników do odpowiedzi na pytania z tekstu. Każdy miał 3 szansy, więc po trzeciej błędnej odpowiedzi uczestnik odpadał z gry. Emocje były ogromne!

Konkurencję z wdziękiem i gracją pokonała Maja Miążek (IVa).

Gratulujemy!

W turnieju wzięli udział:

- Ala Kamińska (IVa)

- Beata Klimek (IVa)

- Maja Miążek (IVa)

- Bartek Joniak (IVa)

- Magda Książek (IVb)

- Ewa Kowalczyk (IVb)

- Ala Marynowicz (IVb)

- Pola Koczur (IVc)

- Magda Szelewska (IVc)

- Julia Leśniak (IVb)

Każdy z uczestników otrzymał nagrodę pocieszenia, natomiast Maja Miążek wygrała grę planszową pt. „Scooby-Doo, Gdzie Jesteś?”.

ORGANIZATOR I OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Aneta Rozenbajger