Relacja

W maju i czerwcu uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Opolu wykazywali się swoją wiedzą w przeróżnych konkursach organizowanych na terenie szkoły w ramach Dni Nauki. O większości z nich mogliście przeczytać na łamach tej strony. 13 czerwca 2013r. przyszedł czas na wyróżnienie i nagrodzenie wszystkich osób, które w konkursach zwyciężali. Uroczystość Podsumowania Dni Nauki otworzył Dyrektor Szkoły Mirosław Śnigórski, a następnie profesjonalnie poprowadziła p. Agnieszka Melnarowicz.

Nagrodzono laureatów konkursów Dni Edukacji Wczesnoszkolnej, Dni Języka Polskiego, szkolnego konkursu wiedzy o Unii Europejskiej, konkursów przyrodniczych i matematycznych, Festiwalu Nauki i Dni Języka Angielskiego. Dyrekcja postanowiła również wyróżnić laureatów i finalistów wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Jednocześnie przypominamy, iż wyniki większości wyżej wymienionych konkursów znajdziesz zestawione w przejrzysty sposób w zakładce UCZEŃ.

Nie zabrakło oczywiście występów artystycznych: Amelii Brój (skrzypce), Ani Czercowy (wiolonczela), zespołów „Pluszaki” p. Elżbiety Raczkowskiej i „Crazy Stars” p. Agnieszki Melnarowicz.

Wszystkim wyróżnionym uczniom gratulujemy i zapraszamy do galerii zdjęć.