"Człowiek i jego środowisko" - etap wojewódzki konkursu

W dniu 4 czerwca 2013 r. odbył się w OSP w Grudzicach XI Wojewódzki Konkurs pt. „Człowiek i jego środowisko”. Turniej składał się z 2 części , w pierwszej należało rozwiązać test składający się z 50 pytań (czas 50 minut), w części drugiej uczestnicy musieli rozwinąć temat „Bądź z natury Eko”(max. czas 5 minut) i do tej wypowiedzi należało przygotować prezentacje. Zwycięzcę konkursu wyłoniono dopiero w dogrywce i  najlepszym okazał się uczeń naszej szkoły – Michał Tratkiewicz, który zajął I miejsce. Otrzymał dyplom i nagrodę. Opiekunem ucznia jest mgr Beata Szulecka. Gratulujemy!

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Nina Biela i mgr Beata Wojciechowska-Szulecka