Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 

Zajęcia językowe na Politechnice Opolskiej

27 maja uczniowie klasy VIa na zaproszenie pani Magdaleny Dolińskiej (mamy jednej z uczennic) udali się na Politechnikę Opolską przy ul. Prószkowskiej. Odbywały się tam dni otwarte, więc mięliśmy okazję zwiedzić kampus politechniki, a w szczególności budynek Studium Języków Obcych.

Głównym celem naszej wizyty był udział w zajęciach językowych.  Uczniowie uczestniczyli w dwóch rodzajach zajęć. Jedne z nich nosiły tytuł „Uczymy się uczyć słówek z języka angielskiego”, podczas których poznali ciekawe techniki zapamiętywania pobudzające do kreatywnego rozwoju świadomości językowej. I chociaż brzmi to bardzo poważnie i naukowo, to zajęcia były ciekawe, momentami bardzo zabawne, a uczniowie wykazali się zaangażowaniem i pomysłowością. Kolejne zajęcia okazały się „Ekspresowym kursem języka hiszpańskiego dla początkujących”, po którym opanowaliśmy podstawowe zwroty w tym języku.

A najlepsze podczas tej wizyty było to, że uczniowie mogli poczuć się jak prawdziwi studenci, którymi z pewnością kiedyś zostaną.

 

OPIEKUN I OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Katarzyna Król


FotoFotoFoto
FotoFotoFoto


Ważne
Projekt unijny: "Fascynujący świat nauki i techologii"

Ubezpieczenie NNW w roku szkolnym 2013/2014 

 
 
 
 
 
 
 Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności. 
 

n4CMS by new4mat.com