Relacja

We wtorek 7 maja 2013r. drużyny z klasy Ib, IIa i IIIc pod opieką U. Długosz i B. Kachny brały udział w

Międzyszkolnych Zawodach Sportowych „Miniolimpijczyk 2013” w Chróścinie Opolskiej.

Dzieci z klas I i II startowały w pięciu konkurencjach, a klasy III dodatkowo jeszcze w dwóch. Konkurencje to: slalom – prowadzenie piłeczki tenisowej kijem hokejowym, wyścig z kozłowaniem mini piłki ręcznej, skoki z piłką siatkową między kolanami, toczenie piłki koszowej, wyścig skokami zajęczymi, skoki dodawane, wyścig z przeplotem przez szarfę i przewrotem w przód. Wszystkie trzy drużyny startujące w zawodach z naszej szkoły zajęły II miejsce. Dzieci otrzymały srebrne medale, a każda drużyna dyplom i puchar przechodni. Drużynowo zajęliśmy również II miejsce i otrzymaliśmy dyplom i puchar. Na zakończenie zawodów wszyscy uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek. W tym roku na zawodach nie było z nami p. B. Trenczek, która przygotowywała dzieci z klasy IIIc, gdyż w tym samym czasie była na Olimpiadzie Fair Play Ok.

Składy drużyn biorących udział w zawodach: klasa Ib – E. Gemeliari, A. Kliś, W. Leśnik, K. Klimek, W. Więcek, N. Hodowany, S. Saj, D. Stochmal, A. Staniszewski, A. Moryto, klasa IIa – A. Barańska, D. Bilińska, P. Gucwa, W. Haczkiewicz, J. Swoboda, M. Bonk, A. Fąferko, J. Harupa, A. Mąkosa, K. Semczuk, klasa IIIc – A. Brzozowska, J. Bogucka, A. Konfisz, M. Łopianiak, H. Mroczkowska, D. Cieśla, T. Idzik, M. Jaszczyk, M. Kaniuka, M. Leonczak.

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Beata Kachny