Klasa Ib w Szkole Muzycznej

Uczniowie klasy Ib otrzymali zaproszenie od Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej w Opolu, p. Magdaleny Czercowy na koncert uczniów Szkoły Muzycznej.

Z przyjemnością skorzystaliśmy z zaproszenia. W dniu 9 maja 2013r. poszliśmy na koncert. Na scenie zaprezentowali się uczniowie grający między innymi na: fortepianie, oboju, flecie bocznym, tubie, waltorni i trąbce.

Największą dla nas niespodzianką był piękny występ dwóch uczennic naszej klasy: Amelii Brój i Anny Czercowy. Amelia zagrała na skrzypcach, a Ania na wiolonczeli.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie i piękny koncert, a naszym uczennicom życzymy wielu sukcesów!

Uczniowie klasy Ib z wychowawczynią p. Urszulą Długosz