Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 

Klasa IIb zwiedza Teatr im. Jana Kochanowskiego

Pod koniec kwietnia klasa IIb została zaproszona na zwiedzanie Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Oprowadzała nas po teatrze, opowiadała i dokładnie tłumaczyła o wszystkich najważniejszych miejscach w teatrze – mama naszej uczennicy Weroniki – pani Agnieszka Buczkowska. 

Dzieci mogły zwiedzić i z bliska zobaczyć jak wyglądają trzy sceny w teatrze – duża, mała oraz scena na parterze. Wielkim przeżyciem było wczuć się w rolę aktora i usiąść w garderobie przed lustrem, aby móc przymierzyć perukę.

Teatr to nie tylko scena i widownia lecz przede wszystkim całe zaplecze bez którego teatr by nie istniał. Dzieci mogły więc zwiedzić modelarnię, w której przygotowuje się różne fragmenty scenografii, pracownię plastyczną oraz krawiecką – gdzie szyje się stroje do przedstawień. Niektóre mogły nawet przymierzyć stroje do przedstawienia „Zemsta”.

Dzieci otrzymały na pamiątkę album przedstawiający historię naszego teatru od momentu jego powstania, który na pewno będą oglądać z wielkim zainteresowaniem.

 

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Bożena Kęs


FotoFotoFoto
FotoFotoFoto
FotoFotoFoto
FotoFotoFoto


Ważne
Projekt unijny: "Fascynujący świat nauki i techologii"

Ubezpieczenie NNW w roku szkolnym 2013/2014 

 
 
 
 
 
 
 Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności. 
 

n4CMS by new4mat.com