Zespół "Psotki" w Radiu Opole

Dnia 18 marca 2013r. doszła do skutku nasza sesja nagraniowa, która była nagrodą za zajęcie I miejsca w 2 Wojewódzkich Konfrontacjach Muzycznych w 2012 roku.

Zespół w składzie: Magdalena Szelewska, Amelia Konfisz, Oliwia Stefaniak, Magdalena Rakint, Julia Wilczyńska, Julia Gąsiorowska, Szymon Trybuch, Zosia Lisik, Gracjan Arias-Isaza, Agata Brzozowska, Julia Budyłowska, Kamila Kałuża przeżył swoją wielką przygodę. Profesjonalne studio nagraniowe, wszystkie sprawy związane z nagrywaniem utworów zrobiły na dzieciach ogromne wrażenie. Po skończonym nagraniu uczniowie otrzymali w prezencie pamiątkowe kubki z emblematem „Radia Opole”, a od pani Elżbiety Bilińskiej, która prowadzi i przygotowuje zespół słodycze.

Na zdjęciach zespół „Psotki” podczas nagrania.

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Elżbieta Bilińska