"Master of Spelling" - Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Dnia 26 kwietnia 2013r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 8 im. Gustawa Morcinka w Opolu odbył się XIII Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego „Master of Spelling”. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV szkół podstawowych. Zgodnie z zasadami konkursu, po przeprowadzeniu eliminacji szkolnych tylko jeden uczeń klas IV, który uzyskał najwyższy wyniki w eliminacjach może reprezentować daną szkołę w finale. W tym roku naszą szkołę reprezentowała Anna Smoczyńska uczennica klasy IVa, która rywalizowała z uczniami z 16 szkół podstawowych województwa opolskiego zajmując wspaniałe II miejsce! Jak co roku w finale uczniowie zmagali się z różnymi zadaniami sprawdzającymi znajomość alfabetu angielskiego oraz słownictwa z zakresu klasy czwartej. Zadania przygotowane zostały z użyciem tablicy interaktywnej, co dodatkowo uatrakcyjniło konkurs i zapewniło uczniom dobrą zabawę.

Serdecznie gratulujemy i życzymy Ani dalszych sukcesów!

OPIEKUN I OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Agnieszka Melnarowicz