Mały Finał Ogólnopolskiego konkursu "Ojczyzna Polszczyzna"

18 kwietnia 2013r. w Publicznym Gimnazjum nr 4 odbył się Mały Finał Ogólnopolskiego konkursu Ojczyzna Polszczyzna.

48 uczniów z całego województwa rywalizowało o zdobycie największej ilości punktów i najciekawsze zaprezentowanie swojej wypowiedzi. Na tym etapie uczniowie losowali pytanie, na które przygotowywali się przez 45 minut, aby zaprezentować się i opowiedzieć w najciekawszy sposób wylosowaną historię. O wygranej decydowała suma punktów z części I – testu i części II – ustnej.

Z naszej szkoły wygrała Gabriela Skrzynkowska, która zajęła II miejsce (uczennicę przygotowywała pani Edyta Szymczyna-Zima).

Wyróżnienie otrzymała Aleksandra Calicka.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

KOORDYNATOR KONKURSU I OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Edyta Szymczyna-Zima