"Poznaj swój kraj" - Międzyszkolny Konkurs Geograficzny

24 kwietnia 2013r. odbył się Międzyszkolny Konkurs Geograficzny pt. „Poznaj swój kraj”. Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy VcMichał Tratkiewicz.

Na początku zadaniem uczestników było rozpoznanie na slajdach różnych obiektów oraz miejsc, w których się one znajdują, potem uczniowie odpowiadali na pytania za 1, 2 i 3 punkty. Następnie na podstawie opisu mieli rozpoznać krainy geograficzne. Potem uczestnicy zmierzyli się z zadaniami z mapy, a ostatnim zadaniem było rozwiązanie krzyżówki.

Michał spisał się znakomicie – na 33 punkty zdobył 32,5 i to był oczywiście najlepszy wynik, który dał Michałowi pierwsze miejsce. Nasz reprezentant otrzymał dyplom i nagrodę. Gratulujemy!

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Beata Wojciechowska-Szulecka