Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 

IIIc z wizytą w Izbie Leśnej w Kup

„Dnia 4 kwietnia br. klasa III c wraz z wychowawczynią p. Beatą Trenczek wybrała się na wycieczkę do Izby Leśnej w Kup. Kiedy wyszliśmy z autobusu nigdzie nie było widać lasu. Przywitał nas komendant straży leśnej i wprowadził do pomieszczeń z ekspozycją zwierząt w ich środowisku naturalnych. Potem pięknie i długo opowiadał o życiu zwierząt i ich zwyczajach. Wypchane zwierzęta miały piękne i miękkie futerka, które można było dotykać. Następnie było ognisko (oczywiście przed izbą) na którym sami piekliśmy kiełbaski.”

Aleksandra Orlikowska

 

„Widzieliśmy tam także różne stare przedmioty np. maszynę do pisania, liczydło. Najbardziej podobała mi się siekiera, która była wbita w drzewo przez dawnego drwala. Legenda głosi, że zaraz po wbiciu siekiery w to drzewo drwal zmarł najprawdopodobniej na zawał serca.”

Michał Kaniuka

 

„Przyjechała również straż pożarna dużym i małym wozem. Mogliśmy zwiedzić auta, przymierzać kaski i rękawice strażackie. Nie obeszło się od głośnego sygnału syreny strażackiej, lania wody pod ogromnym ciśnieniem. A potem cała klasa przejechała się wozami strażackimi.”

Samira Stabrowska

 

„To był najlepszy dzień w moim życiu.”

Szymon Kutarba

 

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Beata Trenczek


FotoFotoFoto
FotoFotoFoto
FotoFotoFoto
FotoFotoFoto
FotoFotoFoto


Ważne
Projekt unijny: "Fascynujący świat nauki i techologii"

Ubezpieczenie NNW w roku szkolnym 2013/2014 

 
 
 
 
 
 
 Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności. 
 

n4CMS by new4mat.com