"All You Need is... song" - III Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej

Dnia 22 marca 2013r. zespół „Crazy Stars” pod opieką p. Agnieszki Melnarowicz po raz kolejny wziął udział w III Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej „All You Need is… Song” organizowanym przez Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Powstańców Śląskich w Opolu.

Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych z klas IV-VI oraz klas I-III szkół gimnazjalnych. Specjalnie powołane jury oceniało dobór repertuaru, dykcję, możliwości głosowe, interpretację utworu, choreografię oraz ogólny wyraz artystyczny.

W kategorii solistek szkół podstawowych Aleksandra Calicka zajęła I miejsce. W kategorii zespoły, w której rywalizowały ze sobą zespoły zarówno szkół podstawowych i gimnazjów zespół „Crazy Stars” jako jedyny zespół ze szkół podstawowych otarł się o podium zajmując IV miejsce.

Skład zespołu „Crazy Stars”:

- Aleksandra Calicka  (VIa)

- Olga Charkiewicz (IVc)

- Magdalena Szelewska (IVc)

Serdecznie gratulujemy!

OPRACOWANIE INFORMACJI: mgr Agnieszka Melnarowicz